top of page

Choose your pricing plan

  • FREE Trial Lesson

    0€
    Valid for 3 months
    • 1 live lesson. Access to ALL resources
  • Weekly

    29€
    Valid for one week
    • Live lesson and access to lesson resources
  • Monthly

    99€
    Valid for one month
    • 4 LIVE CLASSES ! Access to ALL resources and group tools
  • 3 Months

    269€
    Valid for 3 months
    • 12 LIVE CLASSES ! Access to ALL resources and group tools.
  • 9 Months

    599€
    Valid for 9 months
    • 36 LIVE CLASSES ! Access to ALL resources and group tools.
  • 12 Months

    929€
    Valid for 12 months
    • 52 LIVE CLASSES ! Access to ALL resources and group tools.
  • Private One-to One

    499€
    Private One-to-One Tuition from a professional tutor.
    Valid for 3 months
    • 12 x 1 hour classes
bottom of page